xxx
Kurz
Spine corrector JI (1. pololetí)
Pilates jinak? Přijďte si zacvičit a seznámit se tak se zajímavou a velice ceněnou pomůckou. Díky Spine correctoru získáte pružnější páteř a silný střed těla.

Ve všech lekcích tohoto kurzu využíváme při cvičení originální pilates pomůcku - Spine corrector, který dává oporu bedrům a tím zabraňuje jejich přetížení. Pomáhá klientům s asymetrií zádových svalů, napomáhá správně zpevnit břišní svaly, rozvíjí pružnost páteře, koordinaci těla, vytrvalost a sílu.

Cvičení na Spine Correctoru zajistí dokonalý pohyb, ve vzájemné souhře celého těla. Při cvičení na pomůcce je třeba většího soustředění, kvůli udržení rovnováhy a pro správné provedení cviku. Výsledkem jsou pevné svaly a pružná a napřímená páteř.

Cvičení je vhodné pro kohokoliv, kdo chce ulevit páteři, zpevnit břišní i zádové svalstvo, zlepšit soustředění a souhru těla a mysli. 

Přihlášení do kurzu

Odeslat přihlášku do kurzu nebo na individuální lekci může pouze registrovaný uživatel, který je přihlášený ke svému účtu na pilates-studio.cz. Na základě odeslané přihlášky Vám bude automaticky zaslána na email faktura. Po uhrazení této faktury Vám bude místo v kurzu rezervováno.

Pilates studio Zahájení kurzu - 5.10.2018
Pilates studio Ukončení kurzu - 25.1.2019
Pilates studio Místo kurzu - Jihlava
Pilates studio Počet lekcí - 0 ×
Pilates studio Cena kurzu - 0 Kč
Pilates studio Volná místa - 7/12

Mgr. Pavlína Krajňáková

Pilates studio +420 777 125 119
Pilates studio info@pilates-studio.cz

Pilates Studio Jihlava

Pilates studio Rolfterapie, individuální lekce a malé skupiny
Pilates studio Studio Helena - Čajkovského 656/33, 586 01

Pilates Studio Velké Meziříčí

Pilates studio Skupinové lekce
Pilates studio FC Velké Meziříčí, U Tržiště 2236/2, Velké Meziříčí 594 01
Pilates studio Všeobecné obchodní podmínky