xxx
Kurz
Zdravá záda + fasciální pilates-joga (1. pololetí)
Nikdy jste necvičili pilates? Trápí vás bolavá záda? Je na čase užít si pohyb bez zbytečné bolesti. Naučíme Vás od základů cvičit správně tak, aby Vás záda nebolela.

Tento kurz kombinuje cvičení pro zdravá záda spolu s fasciálním tréninkem, díky kterému dokážte pod vedením vybalancovat svoje tělo v gravitačním poli Zeme tak, abyste během cvičení používali svoje tělo co nejefektivněji.

Cvičení pro Zdravá záda obsahuje prvky Pilates a dalších fyzioterapeutických konceptů zaměřené na uvolnění, protažení a posílení nejen páteře s využitím různých pomůcek. Pomocí zdravotních cviků, které se v tomto kurzu naučíte bezpečně provádět, můžete nejen předcházet bolestem zad, ale také proti nim účinně bojovat. Toto cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie, muže i ženy. Kurz je určen pro všechny, koho trápí bolesti zad, různé svalové dysbalance a problémy s pohybovým aparátem.

Základem cvičení Fasciální pilates-joga je ROLFTERAPIE - terapeutický směr nápravy těla přes uvolňování fascií. Díky fasciální práci se hluboké břišní svaly stanou funkční oporou pro vaši páteř. Tím odstraníte bolesti zad a zeštíhlíte v pase. Stanete se delší, štíhlejší a vaše klouby získají více prostoru. Vybalancováním svého těla v prostoru se naučíte využívat biomechaniku těla ve svůj prospěch. Tímto způsobem budete pracovat velmi efektivně a spotřebovávat přitom méně energie. Naučíte se správně držet tělo v jakékoliv situaci.

Díky vaší vlastní pozornosti a dechu se uvolníte na fyzické i psychické úrovni. Pravidelným cvičením zjemníte vnímání těla natolik, že dokážete vybalancovat nerovnováhu mezi levou a pravou polovinou těla. Lekce je v klidném tempu, bez věkového omezení, vhodná pro skoliotiky, ale také pro těhotné a po porodu.

Cvičí se bez úsilí a přitom efektivně. Fasciální pilates dokáže postupně odstranit z vašeho těla napětí a zmenšit či zcela odstranit chronické bolesti. Z lekce budete odcházet delší, štíhlejší, uvolnění a radostnější :-).

Pro přihlášení do kurzu není nutná žádná předchozí znalost Pilates cvičení.

Místo konání: FC Velké Meziříčí, U Tržiště 2236/2

Poznámka: Cena kurzu 3360 Kč zahrnuje 16 lekcí.

Plánované termíny:
- v roce 2021: 22.11., 29.11, 6.12., 13.12.
- v roce 2022: 3.1., 10.1., 17.1., 24.1., 31.1., 7.2., 21.2., 28.2., 7.3., 14.3., 21.3., 28.3.

Přihlášení do kurzu

Odeslat přihlášku do kurzu nebo na individuální lekci může pouze registrovaný uživatel, který je přihlášený ke svému účtu na pilates-studio.cz. Na základě odeslané přihlášky Vám bude automaticky zaslána na email faktura. Po uhrazení této faktury Vám bude místo v kurzu rezervováno.

Pilates studio Zahájení kurzu - 22.11.2021
Pilates studio Ukončení kurzu - 28.3.2022
Pilates studio Místo kurzu - Velké Meziříčí
Pilates studio Počet lekcí - 0 ×
Pilates studio Cena kurzu - 0 Kč
Pilates studio Volná místa - 20/20

Mgr. Pavlína Krajňáková

Pilates studio +420 777 125 119
Pilates studio info@pilates-studio.cz

Pilates Studio Jihlava

Pilates studio Rolfterapie, individuální lekce a malé skupiny
Pilates studio Chlumova 1, 586 01 Jihlava

Pilates Studio Velké Meziříčí

Pilates studio Skupinové lekce
Pilates studio FC Velké Meziříčí, U Tržiště 2236/2, 594 01 Velké Meziříčí
Pilates studio Všeobecné obchodní podmínky