Pilates

Dokonalá souhra těla a mysli. Není důležité CO cvičíte, ale JAK cvičíte. Naučíme Vás cviky provádět správně.

Co je to: Pilates je cvičení jehož cílem je vědomá souhra a propojení těla a mysli. Tato metoda je zaměřená na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů i svalů pánevního dna. Veškerý pohyb zde vychází ze stabilního středu těla. Cílem je dosažení harmonického celku. Pilates nevyčerpává, spíše dodává energii – je to cvičení a učení s celostním přístupem nejen k tělu, ale i k celému člověku. Učí nás vnímat naše tělo, správně ho ovládat a efektivně využívat. Důraz je kladen na postupný rozvoj uvědomování si tělesného pohybu. Velmi důležitá je přesnost provedení každého cviku.

K čemu: Zpevnění těla (především hlubokých břišních svalů), posílení stability, držení a protažení těla, podpora zad, zlepšení dýchání, snížení podkožního tuku, snížení váhy, pro dobrou náladu – harmonii těla a mysli. Pilates je vhodné pro obnovení svalové síly po zlomeninách či různých úrazech.

Pro koho: Díky různým stupňům náročnosti lze metodu pilates využít jak pro začátečníky, tak i pro velmi zdatné jedince. Proto nabízíme tři skupiny různých úrovní: začátečníci (P1), mírně pokročilí (P2) a pokročilí (P3).

Nabízené
kurzy
Pilates studio Pilates - Spine corrector (1. pololetí)
Pilates studio Velké Meziříčí
Pilates studio Pondělí 17:15 - 18:10
Dokonalá souhra těla a mysli. Není důležité CO cvičíte, ale JAK cvičíte. Jednotlivými lekcemi Vás povedu tak, aby pro Vás cvičení náročnějších pozic bylo stále prospěšné a nepřetěžovalo Vaše tělo.
Více informací / přihlášení

Mgr. Pavlína Krajňáková

Pilates studio +420 777 125 119
Pilates studio info@pilates-studio.cz

Pilates Studio Jihlava

Pilates studio Rolfterapie, individuální lekce a malé skupiny
Pilates studio Chlumova 1, 586 01 Jihlava

Pilates Studio Velké Meziříčí

Pilates studio Skupinové lekce
Pilates studio FC Velké Meziříčí, U Tržiště 2236/2, 594 01 Velké Meziříčí
Pilates studio Všeobecné obchodní podmínky