Regenerace jizev

Díky této jemné technice je možné zlepšit vlastnosti jizev a znovu zapojit zjizvenou tkáň do fasciální sítě těla.

Regenerace jizvy podle Sharon Wheeler (USA) je neinvazivní technika, která vede k integraci různých typů jizev do fasciální sítě těla. Díky této práci dojde ke zlepšení funkčních vlastností u čerstvých i starých jizev. 

Tkáň jizvy je velmi hustá fascie s jedinečnými vlastnostmi. Při práci s jizvou proto postupujeme velmi citlivě a využíváme pouze jemný tlak, takže tato technika není bolestivá a to dokonce ani pro velmi nové jizvy. Funkční rozsah změn během jedné lekce je rozsáhlý. Kosmetický efekt je přidanou hodnotou, mnohem důležitější jsou funkční změny, které mohou být hluboké. Přirozené a chirurgické jizvy v jakémkoli věku reagují bezprostředně po ošetření a v následujícím krátkém období dochází k pokračujícímu uzdravování a neustálému zlepšování stavu. Tato vylepšení jsou trvalá. 

Kvalita jizvy se mění relativně rychle. Hrudky, mezery, hřbety, otvory, hrbolky, uzly a struny v tkáni se rychle vyrovnávají do trojrozměrného fasciálního pásu. Práce začíná na povrchových vrstvách a postupně jde do vzdálenějších oblastí jizev, včetně práce s jakýmikoliv zainteresovanými vnitřními orgány. Práce s jizvami často vede k rozsáhlým posunům integrace celého těla spolu s řešením úrazu. 

V ideálním případě sami zažijete, jak se jizva stane opět více vaší součástí a nastartuje se tvorba zdravější, lépe vybalancované a integrované tkáně.

K častým změnám patří vymizení necitlivosti nebo naopak přecitlivělosti v místě zjizvení. Pracovat se dá jak s jizvami povrchovými, tak s jizvami po laparoskopickém zákroku. Na stáří nezáleží, ošetřit je možné jizvu, kterou máte tři týdny nebo třicet let.

Regenerace jizvy lze provádět buď samostatně, nebo může být vložena do série deseti lekcí rolfterapie.


Objednat individuální kurz

Objednat se na individuální lekci může pouze registrovaný uživatel, který je přihlášený ke svému účtu na pilates-studio.cz. Na základě odeslané objednávky Vám bude automaticky zaslána na email faktura. Po uhrazení této faktury Vám přijde email s potvrzením o přijaté platbě. Na základě uhrazené faktury si můžete domluvit termín telefonicky. V případě dotazů mě kontaktujte na tel.: 777 125 119

Pro objednání individuálního kurzu postupujte násleovně:

1) přihlaště se / zaregistrujte se
2) zvolte počet návštěv a typ individuálního kurzu
3) klikněte objednat
4) na Váš email Vám příjdou údaje o provední platby
5) po obdržení Vaší platby budete informován na Váš email o způsobu objednání


Pilates studio Typ a cena kurzu Regenerace jizev - 1 200 Kč / návštěvu (80 min.)
Pilates studio Počet návštěv 110

Mgr. Pavlína Krajňáková

Pilates studio +420 777 125 119
Pilates studio info@pilates-studio.cz

Pilates Studio Jihlava

Pilates studio Rolfterapie, individuální lekce a malé skupiny
Pilates studio Chlumova 1, 586 01 Jihlava

Pilates Studio Velké Meziříčí

Pilates studio Skupinové lekce
Pilates studio FC Velké Meziříčí, U Tržiště 2236/2, 594 01 Velké Meziříčí
Pilates studio Všeobecné obchodní podmínky